Команда ліцею №2 переможець кубку області по «Що? Де? Коли?»

Нещодавно у Харкові  відбувся фінал Кубку області  з інтелектуальної гри  «Що? Де? Коли?» у якому у боротьбу за перемогу та право отримати вищу нагороду, «Слобожанську сову»  вступили 39 команд. Ідея проведення такої гри у її організаторів виникла ще у березні минулого року. Починаючи з квітня і до листопада 2019 року вони побували у 13  районних містах де  провели відбіркові етапи та обрали у кожному  по 3 кращі команди. Всього ж у відбіркових етапах гри взяло участь біля 150 команд старшокласників з більшості  районів Харківщини.

Серед учасників  фінального  етапу гри  та претендентів на перемогу були і юні  інтелектуали з ліцею №2 , учні 11А класу  Юлія Бєлан , Дар,я Політюк ,Анастасія Роскошна ,Катерина Білецька ,Анна Сергієнко  та Данил Глушко ,  які  під керівництвом тренера  ,вчителя Інни Цапко виступали у складі команди під назвою «А+». В ході гри наші земляки продемонстрували  відмінну підготовку і впевнено вийшли в лідери не залишивши своїм суперникам жодного шансу. Згуртованість, організованість,старанність  допомогли ліцеїстам успішно пройти свого часу  районний відбір турніру і стати найкращими серед старшокласників Харківської області. Знання, навички, ключові компетентності ,які учні отримували протягом 11 років навчання в ліцеї  і допомогли їм у розв’язанні складних завдань турніру.

Дякуємо вам за надзвичайні інтелектуальні досягнення, ваші неабиякі знання, а також за оптимістичне натхнення. Ми пишаємося вами за внесок у розвиток України!

Команду ліцею №2 ,яка  з гідністю захищала честь Вовчанського району і стала переможцем Кубку ,а також всіх учасників гри   привітав голова обласної державної адміністрації О.Кучер ,який висловив вдячність організаторам та юним інтелектуалам за цікаві змагання та свою готовність підтримувати чудову ідею і надалі.

Команда ліцею №2 ,педагогічний та учнівський колективи навчального закладу щиро вдячні голові райдержадміністрації В.Мірошнику та керівнику освітянської галузі А.Бережному за підтримку і сприяння в організації поїздки команди на  гру.