Відкритий чемпіонат України зі спортивних танців.

Нещодавно  у Львові  відбувся відкритий чемпіонат України  зі спортивних танців. Учасників змагань з багатьох регіонів держави   всесвітньовідомий  центр туризму приймав у новому сучасному спортивному комплексі «Грація» , на базі якого  виховуються майбутні олімпійські чемпіони з художньої гімнастики.

         Харківщину і Вовчанщину на цих змаганнях представляли вихованці  клубу спортивного танцю «Прайз» під керівництвом тренерів Наталі Головніної та  Дар,ї Корлякової. До складу команди ввійшли  Марія Уварова , Вікторія Подлуцька , Поліна Никоненко ,  Вероніка Чигринова , Костянтин та Артем  Міхайлюкови, Вікторія Дудка  та Вікторія Зозуля.

Наші юні майстри спортивного танцю,які виступали у віковій категорії 7- 9 років , брали участь у змаганнях з різних номінацій. Найбільш результативним за отриманими спортивними трофеями був виступ  Марії Уварової ,яка  стала абсолютною чемпіонкою України у своїй віковій категорії. Таке визнання  принесли їй три перших місця ,які  вона посіла у  двох  номінаціях   «соло»  та  у номінації «група». Подруги чемпіонки по команді Вікторія Дудка та Вікторія Подлуцька ,  а також брати Костянтин та Артем Міхайлюкови  також стали чемпіонами України у своїй віковій категорій у вже  згаданій номінації «група».

         Перші місця у свій актив записали також  Поліна Никоненко у номінації «Соло»  і   Віроніка Чигринова та Поліна Никоненко у  номінації «дует».

Срібні нагороди чемпіонату завоювали наші юні земляки  Вікторія Подлуцька  у номінації «Соло» та Поліна Никоненко , Вероніка Чигринова  і  Вікторія Зозуля у номінації «група».

У загальному підсумку наша команда з цього чемпіонату привезла  10 золотих та 4 срібних медалі.