Новини спорту

Футбол

         Першість району  з футболу завершилась . У  неділю , 20 жовтня , на стадіоні агрегатного заводу відбулась церемонія нагородження переможців та призерів.    

 За підсумками всіх  ігор кращі результати має  футбольна команда  «Бізнес- ВАЗ» ,якій і було вручено  кубок ,диплом та медалі першого ступеня. Срібними  та бронзовими призерами змагань стали відповідно  ФК « Білий Колодязь» та ФК « Вільча».

 Визначено та нагороджено  і  кращих гравців  . Кращим воротарем  визнаний Максим Мартовицький ,кращим захисником став Андрій Гуленко , кращим напівзахисником –Денис Овечко ,кращим нападаючим — Олександр Крюков ,кращими бомбардирами стали Дмитро Батусов та Сергій Новіков ,які мають однакову кількість забитих голів. Відзначені  також Роман Світличний ,який визнаний кращим гравцем першості та тренери Сергій  Лиман ,Михайло Глушко та Іван Кель.

         Фінальним акордом церемонії нагородження став розіграш суперкубку за який боролися чотири кращі команди. У фінальному поєдинку зустрілися команди Білого Колодязя та Кирилівки. Як і очікувалося, боротьба за бажаний трофей була дуже напруженою і видовищною. Основний час і навіть перша серія  штрафних ударів так і не виявили переможця. Лише друга серія штрафних визначила переможця і володаря суперкубку – футбольну команду Кирилівки.

Настільний теніс

У суботу  19 жовтня у залі  дитячо-юнацької спортивної школи  відбувся розіграш кубку району з настільного тенісу.          За підсумками напружених змагань переможцями стали тенісисти  агрегатного заводу. Срібні нагороди   виборола команда Малої Вовчі , а бронзовими призерами  стали  посланці Білого Колодязя.