Слова пошани ветеранам

Першого жовтня з нагоди відзначення Дня людей похилого віку   у залі районного Будинку дитячої та юнацької творчості відбулися  святкові заходи учасниками яких були ветерани  війни і праці  та  представники громадських організацій.

         Людей старшого покоління , які свого часу зробили значний внесок у соціально-економічний розвиток держави та патріотичне виховання підростаючого покоління , зі святом привітали заступник голови райдержадміністрації Н.Гордієнко та керуючий справами апарату районної ради С.Круподеря. Вони щиро подякували ветеранам війни і праці за ратні та трудові подвиги ,за всі їх зусилля спрямовані на  забезпечення сталого розвитку  економіки держави. 

         З привітаннями з нагоди свята перед учасниками зібрання виступила також голова районної ветеранської організації  В.Триньова ,яка   відзначила грамотами найбільш активних  учасників ветеранського руху. Серед нагороджених був зокрема і М.Кущов ,який цього дня  відзначав свій день народження.

         Святковим подарунком  для учасників  заходів стала концертна програма у якій виступили хор ветеранів районного Будинку культури та   юні учасники художньої самодіяльності  районного Будинку дитячої та юнацької  творчості.