Новий навчальний стартував

Зі святкових лінійок стартував новий навчальний рік у освітніх закладах району. Гостями школярів та педагогів   були керівники місцевих органів  влади ,представники  депутатського корпусу , батьки та представники громадськості ,які  привітали їх з початком нового навчального року та побажали успіхів у навчанні. На лінійках у школах району було також оголошено привітання  ,яке  надійшло від губернатора області Ю.Світличної.

         Зі словами привітань від себе особисто та від імені голови райдержадміністрації В.Мірошника  звернулася до   учнів ,педагогічного колективу та батьків і заступник голови райдержадміністрації Н.Гордієнко ,яка взяла участь у   святкових заходах у  ліцеї №2 міста Вовчанська. На лінійці з привітаннями виступив також начальник відділу освіти райдержадміністрації А.Бережний.

         Щедрими аплодисменти учасники заходів привітали перш за все   першокласників –  цих дещо розгублених хлопчиків і дівчаток ,які вперше опинилися  під такою пильною увагою сотень  очей, багато з яких були зволожені сльозою, адже день , коли твої діти чи онуки  вперше йдуть до школи  дуже емоційний і пам’ятний.

         Хвилюючим був  і той неповторний момент ,коли  у наповненому золотом осіннього сонця  повітрі лунає мелодія дзвінка — першого дзвінка нового навчального року. А у ліцеї  №2 цього року він був особливо символічний –на перший урок  учнів та педагогів покликали  рідні брат і сестричка—  учень випускного класу Владислав та  першокласниця Поліна Латинські.          Новий навчальний стартував. То ж бажаємо  цікавих і корисних мандрів у Країну Знань.