Радіємо успіхам «Радості»

Насиченим був у середині травня  гастрольний графік  народного аматорського хореографічного танцювального ансамблю «Радість»  імені В.П.Громова  районного Будинку під керівництвом О.Хомутова.

         Виступи колективу у цей період розпочалися з участі  підготовчої групи ансамблю у параді вишиванки ,що пройшов за ініціативи та  підтримки губернатора області Ю.Світличної на  майдані біля  обласного оперного театру. Наші  танцюристі у складі групи  майже з 20  хлопчиків і дівчаток взяли участь у самому параді і у його  концертній частині ,показавши широкому загалу два танцювальні номери. За чудовий виступ  наші юні земляки були відзначені  подякою обласного управління культури  облдержадмістраціїї.

         З високими нагородами повернулися учасники ансамблю і з  Всеукраїнського фестивалю «Слобожанські барви» ,який також проходив у Харкові і зібрав посланців з багатьох куточків України. Захищати честь району цього разу вирушила студія хореографії танцювального ансамблю.

          Про  серйозність суперництва свідчить вже той факт, що у програмі фестивалю було   92 номери. І  два з них показали  танцюристі Вовчанщини.

         Напружені репетиції ,чудова підготовка і  прагнення до перемоги принесли свої результати – наш колектив  визнано одним з кращих на фестивалі і відзначено дипломом Другого ступеня  у номінації «Народний танок»

         Колектив  ансамблю та його керівник щиро вдячні всім ,хто сприяв участі наших танцюристів у цих  фестивалях та конкурсах.