Навчаються секретарі місцевих рад

Нещодавно за ініціативи  відділення нотаріальної палати України у Харківській області та за підтримки міської ради  у фойє  фізкультурно-оздоровчого комплексу  відбувся  семінар на тему «Нотаріальні дії що вчиняються посадовими особами органів місцевого самоврядування та порядок їх вчинення». Слухачами семінару стали  секретарі органів місцевого самоврядування району.

         Група спеціалістів обласного центру  на чолі з головою  Харківського відділення Нотаріальної палати України О.Самощенко  ознайомили учасників семінару з переліком та порядком вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.

         Зустріч зі спеціалістами  нотаріату обласного центру була насиченою і інформативною ,особливо з погляду на те ,що  останнім часом відбуваються зміни і нововедення , знайомство з якими для тих ,хто працює на місцях безпосередньо з людьми вкрай необхідне. Обізнаність та інформованість спеціалістів органів місцевої влади є запорукою того ,що громадяни матимуть змогу без зайвих клопотів вирішити  цілу низку  питань пов,язаних з нотаріальним оформленням   за місцем проживання.