«Золоті зерна» — шлях до успіху і визнання

22 травня у районному Будинку культури відбулося свято-вшанування  обдарованих дітей «Золоті зерна».

                  У переповненому залі зібралися  учні  навчальних закладів та їх педагоги , батьки і рідні. Зібралися щоб привітати  стипендіатів відзначених  райдержадміністрацією та районною радою за  перемоги  у обласних етапах  предметних олімпіад , обласних та  районних спортивних і культурних заходах ,виставках і фестивалях.

         З привітаннями до учасників свята звернулися голова райдержадміністрації В.Мірошник та голова районної ради А.Степанець ,які  коротко нагадали про історію започаткування традиції відзначати кращих учнів  і висловили вдячність  педагогам та батькам за ту підтримку і увагу ,яку приділяють вони обдарованим дітям ,всіляко підтримують їх на шляху до  успіху. Про готовність  районної влади надавати  подальшу підтримку обдарованим дітям свідчить  той факт ,що на цьому святі нагороди  отримали майже 100 учнів та їх наставників ,тоді як у перший рік їх було  не більше двадцяти.

         Першими ,хто отримав відзнаки  від голови райдержадміністрації та голови районної ради були учні навчальних закладів району –переможці обласних етапів предметних олімпіад. Нагороди було вручено   Т.Бойко  та В.Виродову (Вовчанський ліцей №1) , В.Корнієць (Варварівський ліцей) ,А.Самойленко (Охрімівський НВК  ) Ж.Сухомліновій (Різниківська ЗШ) та Ю. Товстоган (Вовчанський ліцей №2). Разом зі своїми учнями на сцену піднялися і їх вчителі  Н.Гринько ,О.Майборода ,Н.Романова ,Н.Хижняк ,І.Цапко та М.Шаврова ,яким також було вручено заслужені відзнаки.

         Оплесками зустріли учасники святкування і вітальні слова від  начальника відділу освіти райдержадміністрації  А.Бережного та   церемонію нагородження шести  наших юних земляків-науковців ,які були учасниками конкурсу-захисту  науково-дослідницьких робіт у Малій академії наук України і всі  ввійшли в число переможців. Серед нагороджених зокрема  А.Ковбаса та Л.Пісоцька (Школа №3)  та А.Козлова і М.Нємічева (Вовчанський ліцей №1)  Переможцями серед юних науковців на додаток до свого успіху  у обласних етапах предметних олімпіад  також  стали  В.Виродов (Вовчанський ліцей №1) та В.Корнієць (Варварівський ліцей).

         Нагородами  відзначені  також  вчителі М.Камериста ,  Н.Канаєва ,  М.Колеснікова, С.Радченко , та Л.Щербина  під науковим керівництвом яких  і готували свої  роботи переможці конкурсу-захисту у Малій академії наук України.

         Продовженням свята  «Золоті зерна» стало запрошення на сцену та нагородження   юних спортсменів  дитячо-юнацької  спортивної школи та спортивних  секцій ,що працюють у місті і районі ,учнів дитячої музичної школи та учасників художньої самодіяльності навчальних закладів району, гуртківців районного Будинку дитячої творчості , їх тренерів.,  викладачів та наставників ,завдяки зусиллям яких діти здобули  визначного успіху і  своїми талантами та рекордами прославили рідну Вовчанщину. Всіх їх було відзначено заслуженими нагородами.

         Видовищною складовою частиною свята стала концертна програма  у якій свої номери  показали   юні учасники художньої самодіяльності  ,що  також  були відзначені  нагородами.