Вовчанщина вшановує подвиг солдата

Відзначення дня пам,яті  і примирення а також дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні займає визначне місце в  житті і історії нашого народу. Саме тому свята ці проходять з особливим настроєм і хвилюванням.

                   Розпочалися заходи із  оголошення звернення яким губернатор області Ю.Світлична привітала Вовчанщину і всю Харківщину  з днем пам’яті та примирення  і днем Перемоги.

                   З привітаннями  до учасників зібрання звернулися також голова райдержадміністрації  В.Мірошник та голова районної ради А. Степанець. Вони  вклонилися подвигу  героїв війни і закликали підростаюче покоління  свято пам,ятати  про  героїв що вберегли нашу землю від поневолення.

         Від імені ветеранів та молоді Вовчанщини   з привітаннями з нагоди свят перед присутніми виступили полковник медичної служби  у відставці   М.Тітов  та студент  медичного коледжу О.Нежута.

         Свої привітання з нагоди  свят ветеранам та  всім мешканцям Вовчанщини надіслав і народний депутат України Д.Шенцев ,звернення від якого було зачитано  у залі.

         На вшанування подвигу  визволителів міста та всіх  земляків ,що не повернулися з війни  було оголошено хвилину мовчання та покладено  гірлянди слави і квіти до братської могили у центрі  міста та до меморіалу у парку 40-річчя Перемоги.

         В пам,ять про загиблих  настоятель Свято Жено Мироносицької церкві І.Остапович відслужив молебень.

         Ранкова частина святкування продовжилася   виступом духового оркестру ,масовими гуляннями та  нагодою скуштувати справжньої польової каші.

         У   програмі вечірньої частини свята були  видовищний флешмоб « Ти в моєму серці Україно» ,  а також концертна програма підготовлена учасниками художньої самодіяльності міста і району і молодіжна дискотека ,яку провели професійні діджеї з Харкова.