Студентська спартакіада

На початку травня  на стадіоні агрегатного заводу відбулися змагання літньої програми  студентської спартакіади. Зустрічі спортсменів технічного  та медичного коледжів , а також  Старосалтівського аграрного ліцею, які відбуваються вже кілька років поспіль ,  стали традиційними ,адже вони надають можливість не лише  продемонструвати  свій рівень підготовки до  змагань , а й  просто поспілкуватися.

На урочистому шикуванні   учасників змагань ,  тренерів  та викладачів фізкультури  ,численних вболівальників зі святом спорту привітав  начальник відділу освіти  А.Бережний ,який від імені голови райдержадміністрації В.Мірошника та від себе особисто побажав  спортсменам вдалих стартів та впевнених перемог на всіх етапах.

Програма змагань,  з якою її учасників ознайомив головний суддя спартакіади   , директор  КП «Спорт для всіх» П.Світличний  була традиційною і включала в себе  забіги на 100,400 та 800 метрів ,змішану естафету  4х100 метрів, стрибки у довжину а також змагання з пляжного волейболу та міні-футболу.

Прогнозованим був і порядок шикування переможців на п’єдесталі пошани – як і у минулі роки кращою стала  команда технічного коледжу  капітану якої і було вручено головний кубок  а також диплом і медалі відповідного ступеня, срібні нагороди отримали  представники медичного коледжу , а бронзові нагороди  вирушили до Старого Салтова.  Медалями та дипломами відповідного ступеня було відзначено також  переможців окремих етапів спартакіади.

Вручаючи нагороди А.Бережний щиро привітав переможців і висловив щиру вдячність як самим учасникам спартакіади так і  керівникам навчальних закладів ,які  сприяли  участі команд у  цьому святі молодості і спорту.