Змагання з боротьби дзюдо

У кінці квітня за підтримки Вовчанського міського голови Володимира Шевченка   на базі спортивного клубу «Вовчанин»  відбувся традиційний щорічний турнір з боротьби дзюдо ,присвячений пам’яті  майстра спорту ,тренера-викладача  Вовчанської ДЮСШ Олександра Бондаренка. Пристрасний  шанувальник   цього виду спорту ,він  був одним з перших учнів  Федора Євтушенка ,який і започаткував у Вовчанську  роботу секції з боротьби дзюдо , і  з роками продовжив справу  наставника ,  вже  сам навчав підростаюче покоління.

         У турнірі взяли участь  більше 25 спортсменів різних вікових та вагових категорій. Кращі з кращих  за підсумками змагань  були нагороджені кубками , та дипломами і медалями відповідного ступеня.

         Організатори турніру та всі його учасники щиро вдячні  міському голові  за підтримку і спонсорську допомогу надану  при проведення змагань.    Щиру вдячність тренер-викладач Харківської обласної ДЮСШ, директор спортивного клубу «Вовчанин» Михайло Неминущий

  висловлює також  батькам юних спортсменів ,які є постійними помічниками та спонсорами у проведенні  змагань як у самому клубі так і  при організації виїздів на турніри у інші регіони.