Вовчанськи ВП ГУНП в Харківській області розшукується безвісно зниклий


    ФАРЕНКОВ ВЛАДИСЛАВ СЕРГІЙОВИЧ, 28.07.2002  року народження, уродженець               м. Вовчанськ Харківської області, громадянин України, українець, зареєстрований за адресою: Харківська область, м. Вовчанськ, провул. Лісовий, буд.44 (місце проживання матері), тимчасово мешкає за адресою:          м. Харків, вул. Блюхера буд. 27, кв. 197, навчається в розмовній школі за адресою: м. Харків, вул. Шевченка, 222 Прикмети: на вигляд 16 років, зріст близько 170 см, середньої статури, коротке волосся світлого кольору, сірі очі. Одягнений: кросівки «Пума» сірого кольору, шкарпетки сірого кольору, темні джинсові брюки, светр з рубашкою : светр – сірого кольору, рубашка чорного кольору, джинсова куртка темно-синього кольору.  

12.04.2019, близько 17:00 год.  Фаренков Владислав Сергійович, 28.07.2002 року народження вийшов від рідної сестри матері Фаренкова В.С., мешкає: м. Харків, вул. Блюхера, 27, кв. 197 та до теперішнього часу не повернувся. Його місцезнаходження невідоме, на зв’язок не виходить.

ПРОШУ НА РОЗШУК БЕЗВІСНО ЗНИКЛОГО ФАРЕНКОВА В.С. ОРІЄНТУВАТИ ОСОБОВИЙ СКЛАД ТА ІНШІ ОПЕРАТИВНІ МОЖЛИВОСТІ, ПРИДАТНІ СИЛИ, НАРЯДИ ПАТРУЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ, БЛОКПОСТИ, ОРГАНІЗУВАТИ ПЕРЕВІРКУ ВСІХ НАЯВНИХ ОБЛІКІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ, ЛІКУВАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ, РАЦС, РЕЄСТРАЦІЙНИХ ЦЕНТРІВ, ВІДДІЛІВ ДМС, ГОТЕЛІВ, МІСЦЬ ТИМЧАСОВОГО ПРОЖИВАННЯ ГРОМАДЯН, СЕРЕД НЕВІДОМИХ ХВОРИХ ТА НЕВПІЗНАНИХ ТРУПІВ ГРОМАДЯН. ІНФОРМАЦІЮ ПРО РОЗШУКУВАНОГО РОЗМІСТИТИ НА СТЕНДАХ «ЇХ РОЗШУКУЄ ПОЛІЦІЯ», У МІСЦЯХ ЗНАЧНОГО СКУПЧЕННЯ ГРОМАДЯН, НА ЗАЛІЗНИЧНИХ ТА АВТОВОКЗАЛАХ.

ПРИ ВИЯВЛЕННІ РОЗШУКУВАНОГО АБО ОТРИМАННІ БУДЬ-ЯКОЇ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЙОГО МІСЦЕ ЗНАХОДЖЕННЯ ПРОСИМО НЕГАЙНО ПОВІДОМИТИ ДО ВОВЧАНСЬКОГО ВП ГУНПУ В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛ. ЗА ТЕЛ. 8-057-41-4-26-66, 093-307-15-87 АБО 102

ВІДПОВІДЬ НЕЗАЛЕЖНО ВІД РЕЗУЛЬТАТУ ПРОШУ НАПРАВИТИ ДО НАШОЇ АДРЕСИ: 62503, ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ, М. ВОВЧАНСЬК, ВУЛ. КОЛОКОЛЬЦОВА, 6.

Начальник

полковник поліції                                                                                  С.Б.Мєлєшев