Зустрічаємо птахів

Ми живемо в країні, яка дарує нам зелені гаї, квітучі сади. Весною ми насолоджуємось  квітучими садами  та  співами  птахів, які лунають за вікном. При цьому ми інколи  забуваємо, що  пернаті друзі теж потребують нашої допомоги.

          1 квітня в усьому світі відзначається Міжнародний день птахів.  Учні  Вовчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 теж долучились до свята і взяли участь у Всеукраїнському конкурсі дитячої творчості «День зустрічі птахів – 2019». У ході акції було зроблено і закріплено на території школи 9 шпаківень.

         Найактивніше у спорудженні шпаківень проявили себе наймолодші учасники акції. Шатернікова Анастасія, учениця 2-го класу та учень 4-го класу Бородай Дмитро, які    принесли по два будиночки для пернатих.

         Настя розповідає: — Ми разом з татом вирішили зробити дві шпаківні до весни. А почали  з  креслення. Потім вирізали дошки потрібних розмірів. Обробили їх напилком і наждаковим папером. За тиждень ми впоралися. Я і тато були дуже задоволені. Сподіваюся, що і пташкам сподобається результат наших зусиль. Я була дуже рада, що таким чином, допомогла нашим пернатим друзям. Хто, якщо не ми, буде їм допомагати? Прилітайте скоріше, пернаті гості! А всіх людей я закликаю берегти природу і любити Україну!»            Результатом виконаної  роботи задоволені не тільки мешканці нових  шпаківень, а й  самі діти. Кожен день після уроків вони біжать у шкільний садок подивитись чим же займаються ті ,хто  заселився у свій новий будиночок.