Змагаються майбутні солдати

Нещодавно на стадіоні агрегатного заводу  пройшли  особисто-командні змагання  серед допризовної молоді. У суперництві взяли участь  п,ять команд шкіл  міста та району.

Юнаки, а це були учні 9-11 класів , змагалися у бігу на 100  та 1500 метрів ,підтягуванні на перекладині  ,киданні гранати та човниковому бігу. Азарт та емоції ,які панували на дистанціях якнайкраще свідчили — учасники змагань  готувалися до них ретельно і рішуче були налаштовані лише на перемогу.

Про високу напругу боротьби свідчить і те ,що на другому місці опинилися відразу дві команди –  ЗШ №3 та Іванівської школи. Ці  команди  вибороли однакову кількість очок і тому було прийнято рішення  бронзового призера змагань не визначати , а вказаним командам вручити  відзнаки за  друге місце.

Переможцями  у командній першості стали учні Вовчанського ліцею №1 ,які й отримали головні нагороди –Кубок ,Диплом та медалі відповідного ступеня.

Кращим у особистій першості за підсумками проходження всіх етапів  став учень Бугаївської школи Іван Даньшин. Бронзовим та срібним призерами  змагань серед допризовної молоді стали відповідно Максим Кузьменко з ліцею № 1 та Єгор Півоваров ,який захищав честь  школи № 3.

Відзнаки переможцям вручив голова  громадської організації воїнів АТО та патріотично налаштованих громадян  Артем Українець ,який подякував  спортсменам  та вчителям фізичної культури за участь у змаганнях і  закликав юнаків, що показали найбільш високі результати готуватись до участі у обласному етапі змагань.