Тато ,мама, я — спортивна сім’я

Тринадцятого  березня  у фізкультурно-оздоровчому комплексі пройшов районний фестиваль «Тато , мама, я –спортивна сім,я» .   Численні  вболівальники та групи підтримки прийшли сюди , щоб  подивитися на видовищні змагання  організовані   комунальним підприємством ВРЦФЗН «Спорт для всіх» , та порадіти за успіхи друзів і рідних. Свою підтримку проведенню цих традиційних змагань надали також голова райдержадміністрації В.Мірошник та начальник відділу освіти райдержадміністрації А.Бережний. Саме він  відкрив  фестиваль сімейних команд і від імені голови райдержадміністрації та від себе особисто привітав всіх учасників та побажав їм впевнених перемог на  етапах фестивалю і закликав вболівальників всіляко підтримувати  всіх ,хто виходитиме на старт.

         На старт фестивалю вийшли  сім,ї  Короленко , Лазебних , Монахових ,  Скорбеж  (всі ліцей № 1) ,сім,я Кузнєцових (ліцей №2) та сім,я  Носенко  (Вільча).

                  Разом з позитивними емоціями  та гарним настроєм у учасників змагань залишилися і заслужені нагороди ,вручені їм організаторами фестивалю  по закінченню суперництва. Його переможцями  стала сім,я Кузнєцових ,якій  і  вручено головний кубок , медалі і диплом відповідного ступеня. Кубки ,дипломи та медалі отримали також  срібні та бронзові призери змагань , а також всі команди-учасниці.  Окрім спортивних нагород всі команди отримали ще й солодкі презенти —  торти від голови райдержадміністрації  В.Мірошника.

         Подарунком учасникам змагань та вболівальникам були показові виступи юних учасників клубу спортивного танцю «Прайз»          Продовженням  фестивалю сімейних команд має стати обласний етап  змагань на яких  честь Вовчанщини захищатиме сім,я Кузнєцових.