Вітаємо зі святом Вас ,жінки!

Шостого березня у районному Будинку культури відбулися святкові заходи з нагоди відзначення Міжнародного жіночого Дня 8 Березня на які було запрошено кращих трудівниць  підприємств , установ і організацій , навчальних закладів міста.

                   Милих і чарівних представниць кращої половини людства зі святом  привітали заступник голови райдержадміністрації Н.Гордієнко та голова районної ради А.Степанець ,які відзначили особливу роль жінки у  суспільному та сімейному житті , її неоціненний внесок у справу виховання підростаючого покоління та  розбудову держави.

                 Подарунком для учасниць святкування став концерт  у якому     виступили   вокально-інструментальний ансамбль «Самоцветы» та самодіяльні артисти районного Будинку культури

         А напередодні , п,ятого  березня відбулися урочисті  збори трудового колективу Вовчанського агрегатного заводу на яких  трудівниць підприємства ,що  по — праву є гордістю заводу ,зі святом привітали голова правління ПАТ ВАЗ ,депутат обласної ради О.Антоненко ,голова профспілкового комітету підприємства Л.Шаповалов ,голова райдержадміністрації В.Мірошник та голова районної ради А. Степанець. Кращим  робітницям та спеціалістам заводу з нагоди свята було вручено  заслужені відзнаки –грамоти та квіти.

          Жінкам агрегатного заводу подарували  концерт у якому виступили професійні артисти Харкова.