Біль Афганістану

Пятнадцяте лютого особливий день. Він знаменує собою важливу історичну подію – виведення обмеженого контингенту військ з території Афганістану.

         З нагоди  річниці , а нинішнього року виповнюється тридцять років з дня виведення військ , у Вовчанську відбулися урочисто-траурні та святкові заходи  у яких взяли участь керівники району ,воїни-інтернаціоналісти ,громадськість та студенти. Розпочалися вони з покладення квітів до підніжжя пам,ятного знаку встановлено на честь  учасників локальних конфліктів. Разом з  воїнами –інтернаціоналістами квіти покладали заступник  голови райдержадміністрації Н.Гордієнко , заступник голови районної ради  О.Камінська ,керівники установ і організацій міста.

                  Продовжилися заходи у районному Будинку культури, де для присутніх у залі було продемонстровано короткий документальний фільм , створений на основі архівних відеозаписів. Учасники святкування також хвилиною мовчання вшанували пам,ять чотирьох наших земляків та всіх хто загинув ,до кінця виконуючи свій військовий обов,язок.

         З нагоди 30-ї річниці виведення військ з Афганістану  своє звернення до учасників тих подій та підростаючого покоління адресувала і губернатор  області Ю.Світлична .У зачитаному зверненні вона зокрема висловила  щиру подяку ветеранам  за їх мужність і героїзм виявлені при виконанні свого  інтернаціонального обов,язку.

         З привітаннями до колишніх воїнів звернулися  також заступник голови райдержадміністрації Н.Гордієнко та голова районної ради А.Степанець. На ознаменування 30-ї річниці виведення обмеженого контингенту військ з території Афганістану вони вручили багатьом з них пам,ятні медалі. Такі ж медалі буде вручено всім воїнам-інтернаціоналістам району під час проведення урочистих заходів у громадах де вони мешкають.

                  З привітаннями з нагоди свята до присутніх у залі звернулись також голова правління «Вовчанської районної організації соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів»   О.Багаліка  та  районний військовий комісар Я.Нєвєсов.          Святковим подарунком для учасників заходів став концерт у програмі якого звучали  патріотичні твори.