Відзначаємо знаменні дати

Десятого лютого Вовчанськ відзначає річницю  визволення від фашистських загарбників.        Нагадуванням  про воєнні події тих років є серед іншого і експозиція  історико-краєзнавчого музею присвячена подіям Другої світової війни і  з якою  у кінці січня та на початку лютого  ознайомилися учні шкіл та навчальних закладів Вовчанська.  Серед школярів, для яких урок історії пройшов у  залах музею, були і учні 8-А та 7-Б класів ліцею №1 ,які відвідали  заклад під керівництвом свого вчителя історії К.Ткаченко. Завідуюча музеєм О.Алєксєєва  провела для них цікаву екскурсію і детально розповіла про хід військових операцій внаслідок яких  Вовчанськ було звільнено від ворога.

         Зацікавила відвідувачів  музею і експозиція присвячена 30-річчю виведення військ з Афганістану та  нашим землякам , ,що загинули при виконанні інтернаціонального обов,язку на території  цієї країни.. Їм присвячено стенд, де вміщено  фото хлопців  та розповіді про їх коротке  життя і службу.

         До відзначення знаменних дат у житті  міста і держави підготувалися і у бібліотеках Вовчанська  і району. До річниці визволення міста  та до 30-річчя виведення обмеженого контингенту військ з Афганістану  тут   оформлено тематичні виставки, де зібрано художні та документальні твори про ці події  та спогади їх безпосередніх учасників.