Турнір пам’яті героїв-кіборгів

Турнір пам,яті героїв-кіборгів

         Двадцять п,ятого січня  за ініціативи голови райдержадміністрації В.Мірошника та голови районної громадської організації воїнів- ветеранів АТО та патріотичних громадян А .Українця у фізкультурно-оздоровчому комплексі  пройшов  дитячий турнір з футболу пам,яті  воїнів загиблих під час оборони донецького аеропорту та  з нагоди річниці виведення підрозділів  ЗСУ з цього об,єкту.

         У футбольному турнірі , що  відбувся за підтримки відділу освіти райдержадміністрації, взяло участь вісім команд  ,які представляли школи міста та району. Відкриваючи змагання  начальник відділу освіти А.Бережний від імені голови райдержадміністрації  В.Мірошника та від себе особисто привітав його учасників з  початком змагань та побажав юним футболістам впевнених перемог а численним вболівальникам видовищної гри ,емоцій та азарту. Керівник відділу освіти висловив також  свою вдячність  керівникам навчальних закладів і вчителям фізкультури за належну підготовку команд  і їх участь у спортивно-патріотичному заході.  

         З привітаннями та побажаннями  переможних матчів до юних учасників турніру звернулися також  Вовчанський райвійськком Я.Нєвєсов та голова  районної громадської організації  воїнів-ветеранів АТО та патріотичних громадян А.Українець. 

         Команду-переможця турніру  було нагороджено кубком ,дипломом та медалями. Призери турніру  отримали дипломи та медалі відповідного ступеню