Україні і її героям слава

Двадцять другого січня наша держава  відзначила День Соборності  України та 100-ту річницю проголошення Акта Злуки Української Народної  та Західноукраїнської  Народної Республік.

         Громадськість Вовчанщинивідзначила державне свято урочисто-траурною ходою та покладенням квітів  до пам,ятного знаку учасникам АТО. У  заходах взяли участь головарайдержадміністрації В.Мірошник ,голова районної ради А.Степанець , керівникита представники установ і організацій міста , ветерани, студентська молодь.

         На урочисто-траурному мітингу прозвучало звернення  голови обласної державної адміністрації Ю.Світличної у якому  вона акцентує увагу на особливому історичному значенні Акту Злуки і висловлює щиру вдячність на адресу   патріотів сучасності , наших співгромадян ,які не шкодуючи здоров,я і самого життя  боронять історичні завоювання і цілісність України у  боях з агресором.

         Учасники заходів покладенням квітів та хвилиною мовчання вшанували всіх ,хто віддав свої життя в ім.,я рідної держави  та взяли участь у молебні  за єдність України який у Свято Жено Мироносицькій церкві провів її настоятель ,протоієрей І.Остапович.