Новорічні свята стартували

Двадцять сьомого грудня повноправними господарями центрального майдану Вовчанська були діти. Сюди на відкриття головної ялинки  Вовчанщини завітали учні молодших класів 15 шкіл міста і району а також вихованці трьох дошкільних закладів.  Участь у святкуванні взяло понад 500 хлопчиків і дівчаток.

         Малечу ,що зібралася біля чудово прикрашеної лісової красуні з новорічними святами та початком канікул привітали  Дід Мороз та Снігуронька , які побажали дітворі чудового відпочинку і веселих розваг  та  зачитали звернення від  губернатора області Ю.Світличної ,яка побажала  всім жителям Слобожанщини  всіляких життєвих гараздів,миру і добробуту.

         З привітаннями до учасниківсвяткування звернулися також заступник голови райдержадміністрації Н.Гордієнкота голова районної ради А.Степанець.

         Після  гамірного хороводу навколо ялинки дітей запросили до залу районного Будинку культури де  для них було показано  веселу новорічну розважально-циркову програму ,що стала подарунком від  керівництва району. У подарунок від  керівників району всі учасники святкування отримали також  набори солодощів