Працівники вовчанського відділу поліції завітали до дітлахів з вітаннями днем святого Миколая!

День СвятогоМиколая є одним з найсвітліших і найрадісніших свят, що приносять до нашихосель чудовий настрій, світло, приємні несподіванки.

Та в першу чергу-цедитяче свято. Тому заступник начальника сектору кримінальної поліціїВовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції підполковникполіції Андрій Олександрович Меренцов разом зі старшим оперуповноваженим секторукримінальної поліції капітаном поліції Ганною Пивоваровою та старшим інспекторомсектору моніторингу капітаном поліції Аллою Миколаївною Митнік завітали додітлахів вихованців дитячого будинку сімейного типу Ірини Юріївни Щербаченко,де привітали сім’ю з Днем СвятогоМиколая.

Правоохоронці побажали дітям міцного здоров’я, успіхів у навчанні, новорічного настрою, здійснення найпотаємних мрій та вручили солодкі подарунки. Діти щиро подякували правоохоронців та запросили в гості в найближчий час.

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                                      А.М.Митнік19.12.2018