Спортивний азарт студентської спартакіади

Двадцять девятого листопада у фізкультурно-оздоровчому комплексі зустрілися команди технікуму ,медичного коледжу та Старосалтівського ліцею.   Давні друзі-суперники  зібралися на змагання ,що проходили в рамках традиційної  районної студентської спартакіади .  А це значить що такі  цікаві і емоційно  насичені зустрічі і змагання  відбуваються вже не вперше. Завдячуючи допомозі  та підтримці ,яку надає цьому заходу голова райдержадміністрації В.Мірошник , спартакіада давно стала традиційною і завжди  викликає не аби яку зацікавленість у численних вболівальників та груп підтримки.

         З привітань  від голови райдержадміністрації В.Мірошника розпочалася і цьогорічна  зимова частина студентської спартакіади. Відімені керівника району  команди,вболівальників та організаторів змагань привітала заступник начальника відділуосвіти райдержадміністрації  Л.Шмакова,яка побажала спортсменам    гарнихстартів і  перемог , а глядачам  запалу для емоційної підтримки  тих ,хто змагається.

         У програмі суперництва були   мініфутбол серед   хлопців та волейбол серед дівчат , настільний теніс а також шахи і шашки. Частина змагань проходила безпосередньо у фізкультурно оздоровчому комплексі , а  змагання  з таких видів як  волейбол та настільний теніс люб,язно прийняв  ліцей №1 .

          Відстань  між місяцями проведення змагань та   холодна погода аж ніяк не стали перешкодою для справжніх вболівальників. Вони  встигали  підтримати своїх друзів  всюди . А така підтримка була ой як потрібна ,адже  на майданчиках панував не аби який спортивний азарт  і прагнення до перемоги. Кожна команда не просто мріяла , а робила все для того ,щоб  посісти головну сходинку  п,єдесталу. Та як  суперники  не старалися ,але  перемогти команду технікуму вони не змогли. За підсумками по всіх видах змагань   спортсмени цього закладу показали найкращі результати і заслужено посіли  першу сходинку п,єдесталу, і  отримали свої заслужені трофеї – кубок ,диплом та медалі  вищого степеню.  Срібними та бронзовими  призерами спартакіади стали відповідно команди медичного коледжу та Старосалтівського ліцею.

         Інтриги не сталося. Результати змагань виявилися аналогічними  минулорічній спартакіаді. А це вкотре  свідчить про високий рівень підготовки команди технікуму і вкотре ставить перед її суперниками серйозне завдання —  наполегливо тренуватися . І можливо тоді  порядок розташування команд на п,єдесталі буде іншим.

         Організатори  спартакіади , керівники команд  В.Никоненко , Ю.Камеристий та Ю.Перехода  від імені   спортсменів та вболівальників щиро вдячні керівництву району за  підтримку і сприяння у проведенні таких цікавих зустрічей , адже вони  сприяють  розвитку спортивно-масової  та  виховної роботи серед молоді , створюють для юнаків і дівчат  можливість для дружнього спілкування та нових цікавих знайомств.

П.Світличний   директор КП ВРЦФЗН «Спорт для всіх»