Шановні мешканці Вовчанського району!

На території Харківської області з 03 листопада 2018 року відкрито СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ.

У смузі місцевості між лінією державного кордону та лінією прикордонних інженерних споруд, полювання ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

Полювання на пернату дичину та хутрових тварин проводити у наступні строки:

На гусок: сіру, білолобу велику, гуменника, крім гуски малої (біло лобової малої), качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої), лиску та куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, дерихвоста, пору чайника, кремяшника, чорнища, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), голубів (крім голуба-синяка), перепела : з 18:00 до 25 листопада 2018 року.

На зайця-русака до13 січня 2019 року.

На інших хутрових тварин (лисицю, єнотоподібного собаку та вовка до 24 лютого 2019 року, у тому числі в період з 19 січня по 24 лютого 2019 полювання проводити тільки під контролем штатних єгерів.

Порядок проведення полювання:

На пернату дичину-субота, неділя та середа.

На зайця-русака та інших хутрових тварин – субота і неділя.

Полювання на пернату дичину та зайця-русака проводити за відстрільними картками, у межах встановленої та погодженої пропускної спроможності мисливських угідь.

Трапляються непоодинокі випадки коли під час полювання мисливці нехтують правилами використання мисливської зброї,  що призводить до поранення та навіть загибелі людей.

  Шановні власники!

          Вовчанський відділ поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області звертається до Вас з переконливим проханням: додержуйтесь вимог використання мисливської зброї: під час її перевезення, при безпосередньому використанні під час полювання та вимог зберігання зброї, щоб випадково через Вашу недбалість не постраждали Ви самі, близькі Вам люди та інші громадяни які поряд.

          Перевірте терміни дії дозволів на право зберігання зброї та спецзасобів, при необхідності перереєструйте їх.

Мисливців, яких буде затримано без відповідних документів на зброю або які порушуватимуть правила полювання буде СУВОРО притягнуто до адміністративної чи кримінальної відповідальності згідно з діючим законодавством.

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                                    А.М.Митнік

20.11.2018