Святкує студентство

Сімнадцятого листопада   відзначається Міжнародний день студента. З нагоди   дня   молоді ,що живе весело від сесії до сесії,  у райдержадміністрації  відбулися  святкові заходи у яких взяли участь  студенти технікуму ,медичного коледжу та  Старосалтівського аграрного ліцею.

Студентську молодь зі святом тепло привітали голова райдержадміністрації В.Мірошник та голова районної ради А.Степанець ,які  відзначили  особливість цього періоду  у долі кожної   молодої людини , адже саме в цей час   складаються відносини з друзями та приходить перше кохання ,   засвоюються ази майбутньої професії ,яка для багатьох стає покликанням на все життя. Керівники району  побажали  студентам  успіхів у навчанні і відзначили кращих з них спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради. Відзнак ці юнаки і дівчата  були удостоєні не лише за високі показники у навчанні , а й за участь у  всеукраїнських творчих конкурсах та спортивних змаганнях , де вони посіли  призові місця і  з гідністю відстояли честь рідної Вовчанщини .

         Зі словами привітань до учасників святкових заходів звернувся і  керівник агрегатного заводу ,депутат обласної ради та  Почесний громадянин Вовчанського району О.Антоненко. Вітаючи молодь з Міжнародним днем студента та бажаючи юнакам і дівчатам успіхів у опановуванні знаннями ,він просив їх  запам,ятати одну головну істину —  наполегливе навчання це перш за все інвестиції у власне майбутнє ,адже  нині на ринку праці  цінуються в першу чергу грамотні і амбітні  спеціалісти  ,які готові вбирати у себе все нові і нові професійні знання. І готовність постійно вчитися це головна запорука успішної кар,єри. Прикладом цьому може слугувати і доля багатьох наших земляків ,якими Вовчанщина по-праву пишається.

         На згадку про зустріч О.Антоненко вручив керівникам  навчальних закладів  книгу історико-біографічних нарисів І.Захарова,   серед яких є й розповіді про колишніх випускників технікуму та медичного коледжу ,що  нині добре знані і в нашій державі і за її кордонами. 

         Студентів привітала також керівник громадської приймальні партії  БПП «Солідарність»  у Вовчанському районі  Н.Розкошна.

         Від імені молоді  на святкових заходах виступив студент  четвертого курсу   фельдшерського відділення  медичного  коледжу О.Нежута  ,який  подякував керівництву  району і області за увагу до проблем   молодого покоління.           Завершилися святкові заходи концертом  ,який для своїх ровесників  підготували учасники художньої самодіяльності навчальних закладів міста і району.