95 – річчя Вовчанського району – підготовка іде повним ходом

Цю святкову подію готуються відзначити всі жителі громади Вовчанського району. Запрошені почесні гості, знамениті артисти, замовлено грандіозний феєрверк та лазерне шоу. Будуть працювати дитячі атракціони. Діти матимуть можливість потішитись та сфотографуватись з ляльковими персонажами – ростовими фігурами.

Сільські та селищні ради підготують для конкурсного показу   свої експозиції «Гостинне подвір’я», «Козацькі страви», які виставлять для огляду на центральній площі Вовчанська.

У день свята кожен матиме змогу оцінити таланти та винахідливість місцевих аматорів. До уваги відвідувачів школярі району представлять виставку квітів «Квіткове розмаїття Вовчанщини».  Саме останні осінні квіти зворушливо подарують всім радісну атмосферу святкового настрою.

Готувались до свята і юні наші поети, письменники та художники. В школах району проведено конкурсні відбори на кращій вірш, твір та малюнок під назвою «Вовчанщино мила, ти в серці єдина!». Його фіналісти зачитають свої твори з головної сцени свята, а малюнки будуть виставлені в окрему експозицію.

Представлять свої творіння і вже імениті наші земляки, в тому числі для виставки надав свої роботи і широковідомий  художник Олександр Колеснік. Будуть виставлені і багато інших художників та майстрів народної творчості, у яких є чим порадувати справжніх цінителів мистецтва.

   До уваги любителів подорожувати буде цікавою Харківська обласна пересувна виставка «Туристична Харківщина». Наша Слобожанська земля має можливість здивувати всіх своїми історичними місцями. На ній райони Харківської області презентують свої родзинки. Виставка розміщена на 40 банерах та є пізнавальною для широкого загалу.

Цікавою буде і фотовиставка пейзажних та ретро фотографій  Вовчанщини. Своїми експонатами вона нагадає про минуле нашого краю, надасть змогу звернути увагу на прекрасні краєвиди Вовчанської землі. 

В даний час підходить до завершення робота над фільмом про Вовчанський район. До уваги глядачів буде представлено цікаву пізнавальну роботу операторів, які проведуть не тільки наземні зйомки, а навіть сфотографують пейзажі з відстані пташиного польоту. Це фільм про досягнення району, фільм поздоровлення, фільм подарунок нашому рідному краю.

Всі місцеві громади об’єднані у єдину громаду району дають в цей день свій звітний концерт. Кращі із кращих наших артистів виступлять на головній сцені Вовчанська та порадують глядачів своєю пісенною та хореографічною творчістю. Кожна громада зі своїм подарунком прийде на це свято, що зробить його веселим та незабутнім.

Більше ніж 150 учасників візьмуть участь у створенні святкового флешмобу. Це красиве музично-танцювальне шоу під назвою «Родинне коло» присвячене рідній Україні та   Вовчанській землі, яка нас всіх об’єднала.

Свою майстерність на площі Вовчанська покажуть працівники служби з надзвичайних ситуацій. Цей виступ  буде захоплюючим та цікавим як для малюків, так і для дорослих, подарує приємні емоції та  гордість за наших рятувальників та захисників.

Багатою на події буде і спортивна програма. Пройдуть змагання з міні-футболу. При цьому в перерві між змаганнями юні боксери проведуть показові виступи. Це має бути цікавим.

У фізкультурно-оздоровчому комплексі пройде жіночий турнір з волейболу. За перемогу будуть змагатися три жіночі команди. Хто переможе? Спорт це завжди інтрига та накал пристрастей.

Для любителів футболу справжнім подарунком стане матч на першість Харківської області між футбольними клубами «Вовчанськ» та «Енергетик» (Солоніцевка).

З ранку жителі району можуть завітати на ярмарок а серед  дня відвідати численні об’єкти харчування та виїзної торгівлі, що будуть розташовані на площі. Святкова каша для гостей та відвідувачів «Куліш та каша – ось сила наша» надасть можливість продегустувати  страву місцевих кухарів.

В організаторів ще залишилась парочка приємних сюрпризів, але це додає свою інтригу в відзначення такої видатної події для нашого району!