У Вовчанському відділі поліції пройшла робоча зустріч з представниками ОБСЄ.

25 жовтня 2018 об 11:00 годині до Вовчанського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області завітали учасники європейської організації, де в подальшому ознайомилися з криміногенною ситуацією на території обслуговування Вовчанського відділу поліції, заходами, які вживаються для забезпечення публічної безпеки та порядку на території Вовчанського району.

Також з представниками Місії було обговорено перелік питань:

  • про результати роботи Вовчанського ВП за впровадженими новими формами і методами роботи, ефективність роботи СРПП на розподілених дільницями району та стан довіри населення;
  • про стан взаємодії з органами влади, суду та прокуратури;
  • про стан роботи з національними меншинами, які проживають на території Вовчанського району, їх вплив на стан криміногенної ситуації в міст і та району.

Під час зустрічі начальник Вовчанського відділу поліції Сергій Човпан обговорив з спостерігачем ОБСЄ Франкліном Тумешайтом та помічником з питань безпеки Олександром Найдьоновим соціально-економічну характеристику району та рівень розкриття  злочинів за всіма напрямками.

Представники ОБСЄ подякували начальнику районної поліції за цікаву й інформативну розмову та висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                           А.М. Митнік25.10.2018