Маестро святкує ювілей

П,ятнадцятого жовтня у переповненому залі районного Будинку культури  пройшов музичний вечір за участі  народного колективу «Вишенька»  Вовчанськохутірського сільського Будинку культури  під керівництвом Сергія Брехунцова. Привід для  поціновувачів  пісні  в черговий раз зустрітися з улюбленим колективом був не простий –цього дня  Сергій Брехунців  ,людина творча і обдарована,  відзначав  60-річчя з дня народження.

         Ювіляра привітали  перший заступник голови райдержадміністрації Л.Воловик ,начальник сектору культури та туризму райдержадміністрації М.Лєсніков , голова Вовчанськохутірської сільської ради В.Никоненко , директор районного Будинку культури  М.Бутов ,  та багато інших. У словах привітань  на адресу  іменинника звучали слова захоплення його багатогранними талантами та побажання  творчих успіхів. А те ,що Сергій має дивовижні таланти знають усі. Він чудово грає на численних музичних інструментах  , гарно співає і маючи  унікальний музичний слух може  настроїти навіть такий складний інструмент як рояль. А ще він чудовий педагог –за роки своє творчої роботи у музичній школі та інших школах міста, виховав не одне покоління   учнів ,багато з яких, наслідуючи приклад Учителя ,   поєднали своє життя   з музикою.

         На знак поваги  до всіх ,хто прийшов привітати ювіляра   з днем народження   Сергій Брехунцов  та  його  дружина Ірина в свою чергу   подарували  глядачам багато чудових пісень у власному виконанні, перетворивши  концерт  у справжній творчий вечір у якому поєдналися   майстерність  подружжя Брехунцових і  таланти «Вишеньки».

         По закінченні концерту  глядачі довго не відпускали ювіляра  і всіх ,хто  цього чудового вечора   виступав разом з ним на сцені. Аплодисменти та крики «браво»  були найкращим подарунком іменнику ,свідченням ,що його таланти цінують. Від редакції:  Колектив районної газети «Хлібороб»  та автор цих рядків ,якому випало щастя  довгі роки  співпрацювати з Сергієм та Іриною Брехунцовими , приєднуються до численних побажань і щиро вітають  іменинника з 60-річчям та зичать йому  міцного здоров,я  та подальших  творчих успіхів.