Вовчанські правоохоронці відшукали чоловіка, який загубився в лісі.

Співробітники Вовчанського відділу поліції за півтори години відшукали жителя міста Харкова, який заблукав у лісі в районі села Лосівка Вовчанського району.

До Вовчанського відділу поліції зі служби «102» 8 жовтня 2018 року о 21.10 годині надійшло повідомлення, про те, що до них звернулася жителька міста Харкова, яка прохала встановити місце знаходження її 62-річного чоловіка, котрий вранці поїхав збирати гриби в село Лосівка Вовчанського району та до теперішнього часу додому не повернувся й телефонний зв’язок з ним відсутній.  

Отримавши дане повідомлення слідчо-оперативна група та працівники СРПП Вовчанського ВП в лічені хвилини прибули на місце події. В результаті півторагодинних розшукових заходів за три кілометри від траси у лісі між селом Симонівка та Лосівка Вовчанського району поліцейські знайшли зниклого грибника.

Як пояснив останній, у другій половині дня під час збирання грибів він з власної необережності пошкодив ногу, тому сам вийти з лісу не зміг, а через деякий час зрозумів, що загубився і не може зорієнтуватися на місцевості. Харків’янин зателефонував дружині та тільки-но встиг сказати, що знаходиться в лісі, як його мобільний телефон розрядився та телефонний зв’язок було втрачено. У розпачі він вже втратив надію на порятунок, оскільки з травмою ноги було мало шансів вибратися з лісових насаджень, окрім цього надворі вже вечоріло й було холодно.

«Горе-грибника було своєчасно врятовано від небезпеки, що могла підстерігати його у лісі в нічний час завдяки згуртованим та вміло організованим пошуковим діям Вовчанських правоохоронців», – повідомив начальник Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області полковник поліції Сергій Човпан. 

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                        А.М. Митнік10.10.2018