Запрошує фірмовий магазин

На початку  жовтня  у місті  відбулася приємна подія – було відкрито фірмовий магазин Вовчанського м’ясокомбінату. А це значить ,що після багатьох років  наше славне підприємство знову  запрацювало і почало випуск продукції ,яка завжди славилася у найвіддаленіших куточках нашої держави.

         Розташований у центрі міста магазин пропонує своїм покупцям широкий вибір не лише ковбасної продукції. Тут можна придбати свіже м’ясо та субпродукти ,сир і багато чого іншого. 

         Відродження  підприємства та відкриття ним свого фірмового магазину це не лише можливість придбати якісну продукцію ,це ще й робочі місця. Адже у планах  керівництва  розширення потужностей ,яке завжди вимагає наявності відповідної кількості працівників. У планах  також   відкриття  цілої мережі  фірмових магазинів ,що мають з’явитися у багатьох містах України.

         То ж давайте  частіше навідуватися  до нового магазину ,купувати  продукцію зроблену у нашому місті  і бажати  керівництву та колективу м’ясокомбінату нових успіхів. Адже  від успіхів підприємства виграватиме і справа соціально-економічного розвитку  Вовчанська.