Добровільна здача вогнепальної зброї та спецзасобів.

З початку профілактичного заходу до Вовчанського відділу поліції звернувся 63-річний місцевий житель міста Вовчанськ, який здав 1 одиниці зброї: газовий револьвер МЕ-38 COMPACT.

Кожна одиниця із зданої зброї та спецзасобів перевіряється за обліками щодо можливості її викрадення, втрати, причетності до скоєння злочинів, а також відповідними експертами на загальний технічний стан — прокоментував старший  інспектор з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області капітан поліції Ігор Зозуля   

Місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, спеціальних засобів, та вибухових матеріалів проводиться до 31 жовтня. Працівники Вовчанського відділу поліції сподіваються на свідомість громадян, які зберігають вдома незареєстровану зброю.

Громадяни, які добровільно звернуться до поліції з метою здачі зброї, автоматично будуть звільнені від кримінальної відповідальності, яка передбачена ст. 263 Кримінального кодексу України.

Окремо правоохоронці звертаються до родичів тих осіб, які мали зброю, але померли, не тримати вогнепальну зброю вдома, а негайно здати до поліції.

Бажаючі отримати роз’яснення з питання здачі зброї можуть звернутись безпосередньо до дозвільної системи Вовчанського відділу поліції, розташованого за адресою: м. Вовчанськ, вул. Колокольцова-6, або за телефоном 102, (05741) 4-26-66, 063-639-11-36, 096-248-53-41.

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                                   А.М. Митнік

03.10.2018 року.