Особистий прийом помічника начальника ГУНП в харківській області.

Згідно графіка проведення виїзних прийомів громадян Вовчанський відділ поліції відвідав помічник начальника ГУНП в Харківській області полковник поліції Ігор Нагорний, який разом з начальником Вовчанського відділу поліції ГУНП в Харківській області полковником поліції Сергієм Човпаном поспілкувався з місцевими мешканцями та особовим складом територіального підрозділу.

На особистий прийом звернулося ветерани МВС України Козлов Олександр Петрович та Токарєв Сергій Олександрович. Вони зверталися до Ігоря Олексійовича з проблемними питаннями з приводу медичного забезпечення та інших не мало важливих питань, які цікавили ветеранів.

Крім того на прийом звернулися жителі Вовчанського району з такими питаннями як порушення ПДР, наркозлочини, крадіжки та інші. Найчастішим питанням було шахрайство по телефону «Ало Поліція!». Громадяни зазначили, що їм та їх родичам часто дзвонять по телефону й представляються робітниками поліції. Говорять що їх родич потрапили в поліцію й вимагають гроші.

Також звернувся громадянин з приводу спроби крадіжки з його житла. У нього відразу було прийнято заяву, та зареєстровано.  Помічник начальника обласного главку уважно вислухав усіх відвідувачів та запевнив, що в найкоротший термін за усіма зверненнями будуть зібрані необхідні відомості і прийняті законні рішення.

Як підкреслив Ігор Олексійович Нагорний, саме рівень довіри населення до поліції є основним критерієм оцінки ефективності діяльності поліції. Тому налагодження взаємодії й співпраці поліції з громадкістю, місцевими громадянами є найважливим елементом роботи підрозділів Національної поліції.

Частину питань, з якими звернулися місцеві жителі, вдалося вирішити відразу під час спілкування.

Інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

лейтенант поліції                                                                           К.М. Захарова

11.09.2018 року.