Семинар Човпан

Т.В.О. НАЧАЛЬНИКА ВОВЧАНСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ПОЛКОВНИК ПОЛІЦІЇ СЕРГІЙ ГРИГОРОВИЧ ЧОВПАН ПРИЙНЯВ УЧАСТЬ В СЕМІНАРІ З РОЗРОБКИ СТРАТЕГІЇ ПІДТРИМКИ ПСИХОЛОГІЧНОГО ЗДОРОВ’Я ПОЛІЦЕЙСЬКИХ.

Днями  в місті Києві завершився Семінар з розробки Стратегії підтримки психологічного здоров’я поліцейських, деприймали участь 36 представників патрульної поліції та Національної поліції з  чотирьох міст України : Києва, Харкова, Львова і Одеси,у тому числі начальник Вовчанського відділу поліції ГУНП в Харківській області полковник поліції Сергій Човпан. Захід проводився за підтримкоюканадських тренерів та консультантів Серджіо Фалзі, Жулі Девлін та Трейсі Харді, які надавали посильну допомогу в його організації та проведенні.

Мета семінару — забезпечення подальшої розробки Стратегії підтримки психологічного здоров’я поліцейських, у тому числі- запровадження Програми допомоги за принципом «рівний-рівному». Під час семінару розглядались наступні теми : критерії обрання консультантів для роботи за принципом «рівний-рівному», які надаватимуть допомогу, та функції психологів і керівників підрозділів щодо підтримки психологічного здоров’я поліцейських.

Цей захід має стати важливим кроком у забезпеченні розробки та реалізації стратегії підтримки психологічного здоров’я українських поліцейських.

КЕРІВНИЦТВО

ВОВЧАНСЬКОГО ВП ГУНП В ХАРКІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

23.04.2018