Наркотики

ПРАЦІВНИКИ СЕКТОРУ ПРЕВЕНЦІЇ ВОВЧАНСЬКОГО ВІДДІЛУ ПОЛІЦІЇ ВИЛУЧИЛИ  МАКОВУ СОЛОМКУ У ЖИТЕЛІВ СЕЛИЩА БІЛИЙ КОЛОДЯЗЬ ВОВЧАНСЬКОГО РАЙОНУ.

Чоловік і жінка вживали та зберігали наркотичні речовини за місцем мешкання.

Про подію, що сталася до чергової служби Вовчанського відділу поліції надійшло повідомлення від невідомої особи про те, що по одній із вулиць в селища Білий Колодязь невідомі особи вживають наркотичні речовини.

Під час санкціонування обшуку домоволодіння зловмисників дільничні офіцери поліції виявили та вилучили прилади та обладнання, які пристосовані для виготовлення та вживання наркотичних засобів, а саме: три медичних порожніх шприців із ін’єкційними голками, тарілку з металу з нашаруванням речовини коричневого кольору. Згідно висновкам експерта на приладах та медичних шприцах виявлено небезпечний засіб — опій ацельований — розповів начальник Вовчанського ВП ГУНП в Харківській області полковник поліції Сергій Човпан .

54-річний злочинець пояснив, що більше тридцяти років являється ін’єкційним наркоманом, а його 42- річна співмешканка більше десяти років, за що неодноразово були притягнуті до кримінальної відповідальності і відбували покарання в місцях позбавлення волі.

Слідчим Вовчанського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ст. 309 ч.2 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) Кримінального кодексу України. Максимальна санкція даної статті передбачає покарання на строк до 5-х років позбавлення волі.

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                          А.М. Митнік

01.08.2018

В Харькове разоблачили мужчину, который дома выращивал коноплю

 20.06.2018 16:24

Сотрудники Холодногорского отдела полиции изъяли у 35-летнего харьковчанина 10 кустов конопли и уже готовый к употреблению каннабис.

 На территории собственного домовладения мужчина выращивал коноплю в специально оборудованной теплице. Кроме того, он собирал выращенную коноплю, сушил, измельчал и хранил для собственного употребления.

Следователем Холодногорского отдела полиции открыты уголовные производства по ч.1 ст. 310 (посев или выращивание снотворного мака или конопли) и ч.1 ст. 309 (незаконное приобретение, хранение, перевозка наркотических средств, психотропных веществ и их аналогов без цели сбыта) Уголовного кодекса Украины. Максимальное наказание предусматривает лишение свободы на срок до 3 лет. Следственные действия продолжаются.