ВОВЧАНСЬКІ ПРАВООХОРОНЦІ ВИЯВИЛИ НЕЗАКОННУ ПОРУБКУ ДЕРЕВ…..

Спиляні стовбури дуба, ясеня, клена, автомобіль ГА з колодами та бензопилу полісмени виявили у посадці не доїжджаючи 4 кілометри до селища Білий Колодязь Вовчанського району.

До правоохоронців по телефону 102 звернувся невідомий чоловік, який повідомив, не доїжджаючи до селища Білий Колодязь невідома особа в посадці вирубує дерева.

На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група, де правоохоронці затримали 38-річного жителя міста Вовчанськ.

Встановлено, що до незаконної порубки причетний 38-річний мешканець міста Вовчанськ. При огляді автомобіля ГА припаркованого біля посадки, поліціянти виявили 3 дуба, загальною масою 1,12 куб. м, 3 ясені, загальною масою 0,96 куб. м, 8 кленів, загальною масою 4,22 куб. м.

Чолов’яга, виробничому підрозділу «Куп’янська дистанція захисних лісонасаджень» регіональної філії «Південна залізниця» ПАТ «Українська залізниця» завдав майнову шкоду на суму майже 58000 тисяч гривень.

Як повідомив начальник місцевої поліції Сергій Човпан, за даним фактом слідчим Вовчанського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.246

(незаконна порубка лісу) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання згідно санкції передбачено до 3-х років позбавлення волі.

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

                                                                                                                  А.М.Митнік

26.02.2018 року.