Вовчанські поліцейські розкрили ряд крадіжок з автівок.

В ніч з 25 березня на 26 березня 2018 року завдяки професійним діям Вовчанських поліцейських було затримано крадіїв, що вчинили ряд крадіжок з автомобільного обладнання.

До Вовчанського відділу поліції з відповідними заявами зверталися громадяни різного віку, один 53-річний чоловік, два 35-річних хлопців і одна 45-річна жіночка всі жителі міста Вовчанська, які повідомляли, що з їхнього автотранспорту вітчизняного виробництва шляхом злому замків на дверях та капоті і розбиття бокових вікон  в ніч з 25 березня на 26 березня 2018 року в нічний час невідома особа скоїла крадіжку особистого майна громадян. Предметом крадіжок були акумулятори.

Вовчанським правоохоронцям довелося чимало попрацювати (було детально відпрацьовано територію, прилеглу до місць крадіжок, проведено опитування мешканців прилеглих домівок, проведено відповідні оперативні заходи та слідчі дії), щоб «розставити крапки» у цих справах, адже злодії, незважаючи на свій молодий вік, вчиняли свої лиходії, не залишаючи ані свідків, ані майже слідів. Та попри все, професійний досвід й правильно скоординована діяльність Вовчанських поліцейських не змусили довго чекати результатів. Ними виявилися — 23, 22, 21-річні юнаки, мешканці міста Вовчанська, які ніде не працюють, однин із них раніше засуджений в 2015 році за аналогічний злочин, студент ІІІ курсу Вовчанського технікуму Харківського Національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка — прокоментував начальник Вовчанського відділу поліції полковник поліції Сергій Човпан.

На рахунку молодиків 4 крадіжки з автомобілів на території міста Вовчанська. Злочинці працювали по одній й тій же схемі: переважно у нічний час, обирали автомобілі вітчизняного виробництва «ВАЗ», які неоснащені сигналізацією. Викрадені акумулятори викрадали з метою подальшого збуту для отримання коштів на власні потреби.

На теперішній час слідство по зазначеним кримінальним провадженням триває. Крадії зізналися в скоєнні вказаних злочинів.

Тепер, за вчинення крадіжок зловмисникам, відповідно до ч.2 ст.185 Кримінального кодексу України загрожує кримінальна відповідальність у вигляді до 5 років позбавлення волі.

Старший інспектор сектору моніторингу

Вовчанського ВП

капітан поліції                                                                             А.М.Митнік

30.03.2018 року.