Допомагають зберігати лісові багатства

Вовчанщина славиться своєю чудовою природою та великими площами лісових насаджень ,які є гарним місцем відпочинку. Користуючись  дарами природи ми маємо не забувати і про необхідність берегти все це.

Не секрет ,що одним з найбільших лих , що  завдають серйозної шкоди лісовим багатствам ,є пожежі. З метою їх попередження та боротьби з ними   спеціалістами нашого держлісгоспу  зроблено та робиться дуже багато.

      Свій внесок у справу збереження лісових насаджень робить і райдержадміністрація та района рада і її депутатський корпус. Нещодавно за ініціативи керівництва району  коштом бюджету було придбано  партію вогнегасників в тому числі і  ручних ранцевих ,які призначені для боротьби з  джерелами відкритого вогню у тих частинах лісових насаджень де неможливе застосування техніки. 

     Нове обладнання  лісівникам  передали голова райдержадміністрації В.Мірошник та голова районної ради А.Степанець ,які  подякували директору держлісгоспу С.Пієву за увагу до потреб району та  наполегливу працю  коллективу підприємства, яка сприяє  напоненню місцевих бюджетів та завдяки якій  примножуються лісові багатства  Вовчанщини.