Відзначаємо День Соборності України

22 січня  ми  відзначили День Соборності України та 99-у  річницю проголошення Акта Злуки  Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

      З нагоди історичної події , яка й об,єднанала нашу державу у єдине ціле, у Вовчанську  відбулися урочиста хода та покладення квітів до пам,ятного знаку учасникам АТО. Місце  вшанування обрано не випадково , адже саме учасники АТО , виявляючи мужність і героїзм,  ціною власного життя відстоюють нині цілісність  рідної України, захищають єдність, подаровану звершеннями попередніх поколінь.

     У церемонії покладення квітів взяли участь голова райдержадміністрації В.Мірошник ,голова районної ради А.Степанець ,керівники та представники трудових колективів установ і організацій міста ,ветерани та учнівська молодь.

     Квіти до пам,ятного знаку було покладено і від народного депутата України Д.Шенцева.

     На вшанування подвигу захисників територіяльної  цілісності держави  було оголошено хвилину мовчання та проведено молебен за єдність України ,який у Свято Жено Мироносицькій церкві провів її настотель ,протоієрей І.Остапович.