Новорічні та різдвяні розваги вовчанської дітвори

Насиченими на різноманітні  цікаві події були новорічні дні. Для вихованців  дошкільних закладів та учнів шкіл розпочалися вони з проведення  новорічних ранків під час яких на адресу малечі звучали привітання зі святами та побажання ,  вручалися подарунки та водилися  веселі хороводи навколо прикрашеної ялинки.

         До створення гарного настрою для своїх однолітків долучилися і гуртківці районного будинку дитячої та юнацької творчості , які  показали  новорічну костюмовану виставу та дали кілька концертів у тому числі і концерт для дітей ,батьки яких є учасниками АТО. Традиційний новорічний подарунок – можливість відвідати циркову виставу , отримала дітвора Вовчанщини і від народного депутата України Д.Шенцева.  Завдяки йому на виставі побувало 450 учнів семи шкіл району.

         Весело провели  святкування Різдва і вихованці дитячих дошкільних закладів. Проходило воно   5 січня на центральному майдані міста. Діти підготували цікаві виступи у яких звучали різдвяні колядки. Подарунком  за чудові виступи стали кондитерські набори ,якими малечу  пригостили  від імені керівництва міста та депутатського корпусу міської ради.

         Святкові кондитерські  набори отримали і учні  недільної школи, що діє у  Свято Жено Мироносицькій церкві. Вони виступили для вірян під час святкового богослужіння 7 січня. Подарунки дітворі вручили мер міста В.Шевченко та народний депутат України Д.Шенцев.         В цей же день  дітвора міста  отримала ще один подарунок – на центральному майдані, поряд з будинком Діда Мороза, з,явилися  гойдалки для малечі  у вигляді саней запряжених трьома оленями.