«Радість» приймає вітання

Нещодавно  аматорський танцювальний колектив «Радість» районного Будинку культури  відзначив 50-річний ювілей з моменту присвоєння йому високого звання народний. Всі ці півстоліття колектив, створений В.Громовим , високо ніс це звання , радував всіх своїми танцювальними талантами.

         З нагоди  річниці  «Радість»  виступила зі звітним концертом на який  запросила всіх своїх шанувальників і перед початком якого приймала щирі привітання. Танцювальний колектив від імені голови  райдержадміністрації В.М ірошника  привітала його заступник  Н.Гордієнко ,яка подякувала  аматорів за популяризацію культури Вовчанщини  та побажала нових творчих успіхів.  З нагоди свята   художній керівник колективу  О.Хомутов був нагороджений грамотою департаменту культури та туризму облдержадміністрації  а  акомпаніатора ансамблю М.Федосімова  було відзначено грамотою голови райдержадміністрації.

         Свої привітання  колективу адресував і депутат обласної ради О.Антоненко від імені якого його помічник О.Топорков передав у подарунок мобільну акустичну систему для виступів на виїздах. Це не перший подарунок ,який О.Антоненко передав колективу. Нещодавно він , а також його колега ,депутат обласної ради В.Звєрєв , допомогли з оновленням танцювальних костюмів для основного складу  «Радості».  Саме  у нових костомах і виступав колектив цього святкового дня.

         З нагоди ювілею  присвоєння звання народний ансамбль радість привітав також голова Старосалтівської об,єднаної територіальної громади Е.Коновалов від імені якого  виступив  начальник відділу культури та туризму громади  та багаторічний учасник колективу Г.Сороковий .

         Отримавши привітання та подарунки від гостей , ансамбль  у свою чергу зробив для всіх присутніх у залі і свій дарунок – чудовий концерт участь у якому взяли аматори різних поколінь.