Наша рідна Вовчанщина багата талановитими  людьми.  Завжди , коли   проходять святкові заходи , незмінними їх учасниками є майстри вишивки ,  малювання , гончарного мистецтва та інших видів народних промислів. Достойно представляють ці люди наш район і та таких обласних заходах як Великий Слобожанський ярмарок  та різноманітних конкурсах.

Більшість  майстрів народних промислів  входять до складу творчого об,єднання «Вовчанські етнографічні струмки» яким керує Володимир Кириченко. Він також активний учасник багатьох обласних виставок де завжди його роботи привертають до себе увагу  самобутністю і високою технікою виконання. Більше того , для багатьох відвідувачів таких виставок стає просто одкровенням , що саме він, займаючись вишивкою , створив такі чудові роботи. Адже ми якось звикли до того , що вишивкою займаються  більше жінки.

Майже чотири роки тому Володимир Кириченко захопився гончарством. Вивчав багато літератури , питав поради в інтернет спільноти, а головне  вчився  на практиці .

І ось сьогодні  ,досягши  певного рівня майстерності , він на базі гуртка Будинку дитячої творчості, почав вчити цьому древньому ремеслу  дітвору. Сьогодні гурток , а заняття проходять на базі гімназії №1, відвідують  не менше тридцяти учнів шкіл міста, серед яких є і хлопчики і дівчатка. Це  свідчить про їх щиру зацікавленість до цього виду народної творчості адже робота з глиною дає можливість через обережні дотики руками, з невиразного шматка творити маленькі шедеври , вкладаючи в них тепло своєї душі.

Роботи гуртківців та їх керівника можна побачити у невеличкому міні-музеї  у Будинку дитячої творчості. Тут же представлено численні нагороди , якими відзначено ці роботи на численних обласних виставках-конкурсах. Роботи юних гончарів Вовчанщини представлено також на постійно діючій виставці-конкурсі в обласному Палаці дитячої та юнацької творчості.

Серед найбільш активних  гуртківців Віктор Маренко ,Максим Гендрюк , Денис Санін , Максим Горошанський , Дарина Проуторова ,Інна Чмельова , та Дарина Зленко.

Ті ж хлопчики та дівчатка ,які мріють  навчитися гончарству завжди мають можливість прийти до гуртка і записатися  на його відвідування. Вмілий і мудрий наставник Володимир Кириченко  навчить вас створювати  чудові  вироби з глини.

Официальный сайт ООО "Телерадиокомпания"Сокол" . 

Copyright © 1991-2018 | Все права защищены. 

Копирование и использование материалов разрешено при условии наличия активной индексируемой (без тегов noindex и nofollow) гиперссылки на источник.